پرش به محتوا

اطلاعیه مهم ثبت نام متقاضیان شبکه توزیع هوشمند و کالابرگ الکترونیک تاریخ ۱۴۰۱/۷/۲

فروشندگان دارای پروانه کسب که حساب بانکی دریافت یارانه آنها به نام صاحب پروانه است می توانند به صورت غیر حضوری و به شرح ذیل جهت ثبت نام اقدام نمایند :

۱- مراجعه به دامنه kalabarg.iranianasnaf.ir با ورود کد ملی و شماره موبایل مربوط به مالک پروانه صنفی

۲- از طریق آدرس yar.iranianasnaf.ir اپلیکیشن یار را دانلود و با کد ملی و شماره موبایل 

با دریافت کدتایید OTP احراز هویت خود را برای ورود اطلاعات کامل نمایید.

در بخش افزودن فروشگاه ،  اطلاعات درخواستی را وارد نمایید .

پس از دریافت کد رهگیری ، منتظر اعلام موارد برای تکمیل ، اصلاح و درنهایت تماس برای مراجعه حضوری ، آموزش و به روز رسانی دستگاه کارتخوان و یا نصب اپلیکیشن مورد نظر باشند .

در صورت وجود هر گونه سوال در حین فرآیند ثبت نام یا بعد از آن ، با شماره تماس ۹۹۹۷۱قابل شماره گیری با خطوط همراه و شماره ۰۹۱۲۹۹۹۷۱ از خطوط ثابت تماس حاصل نمایید.

اطلاعیه مهم تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲

دارندگان دستگاه کارتخوان بخوانند/ اطلاعیه مهم اتاق اصناف درباره کارتخوان خرده‌فروشی‌ها

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برای اتصال دستگاه‌های کارتخوان خرده‌فروشی‌ها به سامانه خرید هوشمند واحدهای صنفی، اطلاعات دستگاه‌های کارتخوان خود را در سایت مربوطه ثبت کنند.

به گزارش گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و نقل از اتاق اصناف ایران، اتاق اصناف در اطلاعیه‌ای به واحدهای صنفی اعلام کرد که بنابر بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت و با توجه به نزدیک بودن به امکان تخصیص ارز ترجیحی کالاهای اساسی و انواع یارانه‌ها به صورت هوشمند و همچنین در دستور کار بودن طرح‌های عرضه مستقیم کالا به گروه‌های منتخب جامعه تحت عنوان «سامانه اعتبار یارانه ای هوشمند» یا «سایه» مقتضی است تمامی واحدهای صنفی ذی‌ربط اطلاعات دستگاه‌های کارتخوان خود را در http://pos.iranianasnaf.ir/ ثبت کنند و یا به شماره ۱۰#۵۰۰پیامک بزنند تا دستگاه‌های کارتخوان خرده فروشی‌ها به سامانه‌های خرید هوشمند متصل شوند.

درخواست پروانه کسب

پرداخت حق عضویت

راهنمای دریافت پروانه کسب

قوانین و مقررات

ثبت شکایات

آموزش گام‌به‌گام سامانه جامع تجارت

اخبار صنفی
mcseali

با توجه به شیوع موج پنجم کرونا: رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی درسطح واحد های صنفی الزامیست .

بهروزحصاری رئیس اتاق اصناف مرکزاستان البرزگفت :اگر به آمارهای جدید بیماران مبتلا به کرونا درروزهای اخیرتوجه کنیم ،درخواهیم یافت که موج پنجم این بیماری درکشورمان

ادامه مطلب »
۰
سال خدمت خالصانه
۰
تعداد اعضاء جوازدار
۰
تعداد پرونده در دست اقدام

آدرس : فردیس – جاده ملارد بین گلستان ۵۳ و ۵۵ طبقه فوقانی اتوگالری حقیقت